Dekoracyjne kominki czyli kominki LED bez funkcji ogrzewania cieszą się rosnąca popularnością nie tylko w apartamentach pod wynajem. Również tam gdzie nie ma potrzeby dogrzewania a liczy się czysto efekt wizualny. Zmienność kompozycji kolorów, prędkości ruchów płomieni, natężenia światła czy podświetlenia paleniska, kryształków lub kamyków potrafi sprawić, że bardzo realistycznie odczujemy magię ognia, która relaksuje i jednocześnie dodaje ENERGII.

PRIDE S

Panoramiczny kominek naścienny/do zabudowy o głębokości tylko 13cm!, posiadający najwęższą ramkę w całej naszej bogatej ofercie kominków LED. Pełny panel frontowy ze szkła hartowanego, imponująca wysokość płomieni, szeroka gama rozmiarów (szerokości 92, 115, 127, 153, 165, 183 cm).     Kominek jest bardzo łatwy w montażu i obsługiwany za pomocą pilota.

PRIDE B

Seria Pride oznaczona literą B charakteryzuje się większą ramką naniesioną na panel frontowy, który także wykonany jest w całości ze szkła. Przeznaczony do montażu na ścianie oraz do zabudowy meblowej, w której, w opinii klientów pozwala wydobyć całe piękno tej właśnie serii.

Szerokości do wyboru 105, 128, 140, 166, 178, 196 cm. Montaż i sterowanie identycznie jak w serii S.

Seria Albion NH

Bardzo popularna i lubiana seria naszych kominków w wersji NH (no heating) dostępna w trzech szerokościach 90, 110, 128 cm.

Ze względu na szeroką ramkę wykonaną przez pokrycie szklanego panelu frontowego, podobnie jak w seriach Pride czarnym kolorem, doskonale komponuje się w zarówno nowoczesnych aranżacjach jak i klasycznych np. z wykorzystaniem kamienia lub bejcowanego drewna.

Sterowanie pilotem, bardzo prosty montaż.

LED 60 NH

Wkład LED 60 NH ten jest naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie na kominki modułowe, które można ze sobą łączyć i w ten sposób zwiększać szerokość a tym samym efekt. W wersji pojedynczej możemy zamknąć boki urządzenia lustrzanymi ściankami zwiększającymi efekt przestrzenny wewnątrz kominka.

Fusion

Zaletami tego urządzenia jest możliwość łączenia kominków dla zwiększenia powierzchni i efektu świetlnego uzyskując szerokości 80, 160, 240, 320 cm i więcej. Sterowanie pilotem i aplikacją na urządzeniach mobilnych. Model przystosowany jest do zawieszenia na ścianie lub do zabudowy. Nie posiada szyby frontowej.

LOG

To pięknie żarzące się palenisko idealnie nadaje się jako wkład do zabudowy meblowej, ale także do wykorzystania w nieużywanych już kominkach tradycyjnych, które otrzymują drugie życie po wejściu zakazów opalania drewnem.

Wysoka jakość wykonania kominków LED i zaskakująco realistyczny efekt wizualny płomienia oraz żarzących się polan oparty na oświetleniu LED przekonuje coraz większą grupę klientów, którzy chcą zwolnić i choć na chwilę odpocząć od codziennego życia w pośpiechu .