Nowa Technologia Efektu Płomienia AFLAMO PLUS® w Kominkach Majestic PRO i Royal PRO

Jesteśmy podekscytowani, mogąc przedstawić Państwu nasze najnowsze innowacje w dziedzinie kominków elektrycznych – modele Majestic PRO i Royal PRO, wyposażone w rewolucyjną technologię efektu płomienia AFLAMO PLUS®. Dzięki zastosowaniu jaśniejszych, energooszczędnych diod LED, nasze nowe kominki oferują najbardziej realistyczny efekt płomienia, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.

Majestic PRO: Bogactwo Kolorów i Prędkości

Model Majestic PRO zachwyca swoimi możliwościami. Dzięki technologii AFLAMO PLUS®, kominek oferuje aż 10 kolorów płomienia i podświetlenia oraz 3 prędkości efektu płomienia, co pozwala na idealne dostosowanie nastroju w każdym pomieszczeniu. Dostępne rozmiary to 107, 128, 153, 183 i 213 cm, co umożliwia dopasowanie kominka do różnorodnych przestrzeni.

Royal PRO: Kompaktowy i Realistyczny

Model Royal PRO, zaledwie 38 cm wysokości, jest idealny do bardziej kompaktowych przestrzeni. Wyposażony w 3 kolory efektu płomienia i 13 kolorów podświetlenia paleniska, ten model również wyróżnia się dzięki półprzezroczystym polanom, które wyglądają jak żarzące się drewno, co jeszcze bardziej podkreśla jego realistyczny wygląd. Dostępne rozmiary to 100, 120, 140, 160 i 180 cm.

Dźwięk Płonącego Drewna

Oba modele posiadają wbudowany głośnik, który emituje dźwięki trzaskającego drewna. Dzięki temu możesz cieszyć się nie tylko widokiem płomienia, ale także autentycznymi dźwiękami, które wprowadzą Cię w przytulny nastrój.

Zaawansowane Sterowanie

Kominki Majestic PRO i Royal PRO można sterować za pomocą aplikacji na telefon dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Wszystkie funkcje kominka są dostępne z poziomu telefonu, a dodatkowo kominki można włączać i wyłączać za pomocą komend głosowych, korzystając z asystenta Amazon Alexa.

Dostępność

Kominek Majestic PRO jest już dostępny do zamówienia w naszym sklepie internetowym tutaj. Kominek Royal PRO będzie dostępny w połowie września tego roku i będzie można go zamówić tutaj.

Zobacz Różnicę

Aby zobaczyć różnicę między naszym poprzednim efektem płomienia a nowym, realistycznym efektem AFLAMO PLUS®, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu porównawczego na YouTube:

Link do filmu

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i zanurzenia się w nowoczesnej, realistycznej technologii efektu płomienia AFLAMO PLUS®, która przyniesie ciepło i elegancję do Twojego domu.